سیاست کلی سایت در فروش محصولات

تمام تلاش تیم فروش آکاف این است توضیحات کامل در مورد هر یک از کالاهای موجود در سایت با جزئیات کامل درج شود ولی در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید با تماس از طریق یکی از راههای ارتباطی با کارشناسان فروش شرکت، مشاوره لازم را در مورد محصول انتخابی خود دریافت نمائید.

 شرایط مرجوعی یا عودت کالا

مشتریان عزیز میتوانند در زمان دریافت بسته پستی و لحظه دریافت کالا، درصورتیکه مشکل یا عدم انطباق با محصول درخواستی را مشاهده نمودند، با ارسال تصویر به واتس آپ واحد پشتیبانی سایت و اعلام به واحد پشتیبانی سایت موضوع را مطرح و پس از تائید واحد پشتیبانی کالا را به انبار شرکت عودت نمایند. در این شرایط کلیه هزینه های حمل و عودت به مشتری عودت داده خواهد شد.

شرایط گارانتی اقلام موجود در سایت

تیم فروش شرکت آکاف ضمانت و گارانتی سلامت فیزیکی کالا را تا مقصد تضمین مینماید و مشتریان میتوانند در زمان دریافت کالا، کالای مورد نظر را کنترل و در صورت هرگونه مشکل، مورد را با واحد پشتیبانی سایت مطرح و با هزینه شرکت کالا را به انبار فروشگاه عودت نمایند.

در صورتیکه برای هر یک از کالاها در سایت، مدت گارانتی شرکتی ثبت شده باشد مدرک گواهی کننده گارانتی بهمراه کالا برای مشتری ارسال خواهد شد.

با توجه به فراهم نمودن شرایط پرداخت در محل برای شما همراهان عزیز، تنها هزینه ارسال در زمان ثبت سفارش دریافت میشود 

شما میتوانید در زمان دریافت کالا و پس از کنترل صحت و سلامتی کالا مبلغ را به مامور تحویل دهنده کالا پرداخت نمائید. 

همچنین آماده شنیدن هر گونه نقد و پیشنهاد از طرف شما هستیم

 

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

X