هوش مصنوعی

آندون (Andon)

آندون (Andon) در زبان ژاپنی به معنی فانوس، تکنیک یا ابزاری جهت هشدار می‌باشد.

آندون (Andon)

يكي از مهمترين ابزارهاي مديريت ديداري در نظام آراستگی محیط کار (5S) تابلوهاي آندون هستند. تابلوهاي آندون (هشداردهنده) بايد در مكاني نصب شوند تا همه بتوانند به راحتي آنها را ببينند. هدف‌اصلي از نصب تابلوهاي آندون اين‌ است كه همه بتوانند بفهمند كه كار در چه‌ مرحله و چه‌شرايطي است. طراحی نرم افزار آندون جهت مانیتورینگ کامل مدیریتی در خطوط تولید در 3 بخش تولید – کنترل کیفیت – تعمیر و نگهداری طراحی میشود. این تکنیک با ایجاد مسئولیت و همچنین استقلال در تصمیم‌گیری، از اپراتور گرفته تا بازرس و سرپرست‌ کنترل کیفیت، منجر به رصد‌ کامل فرآیند تولید در‌ سازمان می‌گردد.

استفاده از سخت افزارهای پیشرفته و تلفیق آنها با نرم افزار منحصر بفردی که توسط گروه نرم افزاری آکاف سیستم طراحی و ساخته شده است زنجیره ای قوی بین بخشهای مختلف فرایند تولید ایجاد میکند تا مدیران با مانیتور کردن کلیه فرایند و گزارشاتی که در نرم افزار دسکتاپ و یا اپلیکیشن موبایل خود میبینند بتوانند تحلیل درستی از مشکلات و توقفهای اتفاق افتاده در بخشهای مختلف تولید داشته باشند.

تیم با تجربه گروه صنعتی آکاف، آمادگی طراحی این سیستم را بصورت اختصاصی برای مجموعه تولیدی شما، و با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مجموعه شما در هر سطحی که مورد انتظار شما است طراحی و آماده نماید.

سیستم اندون شامل بخشهای مختلف نرم افزاری و سخت افزاری است که با توجه به نیاز هر کارفرما ونوع فعالیت و نوع انتظار آن مجموعه از سیستم مانیتورینگ و هشدار طراحی می شود.

در ابتدا بازدید هائی جهت ارزیابی انتظارات کارفرما و امکانات موجود در خط تولید شما انجام می پذیرد تا بتوانیم یک سیستم پیشنهادی را جهت شروع مذاکرات اولیه پیشنهاد بدیم. سپس کارفرما با توجه به انتظارات و بودجه موجود پیشنهاد اولیه را تعدیل یا کاملتر درخواست می نماید و در انتها پس از تائید کارفرما طرح جهت اجرا به گروه متخصصات آکاف تحویل میشود.

استفاده از سخت افزارهای بروز و پیشرفته بدلیل ارتباط مداوم گروه آکاف با شرکتهای بزرگ رباتیک و هوش مصنوعی دنبا، همچنین استفاده از نرم افزارهای پیشرفته در بستر کامپیوترهای دسکتاپ و یا اپلیکیشنهای موبایلی که در گذشته طراحی شده باعث میشود سرعت انجام اختصاصی سازی بستر نرم افزاری با سرعت بیشتری انجام پذیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه آکاف تماس حاصل فرمائید.

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

X